Alüminyum Doğrama Sistemleri

ALÜMİNYUM DOĞRAMA SİSTEMLERİ

Ahşap veya plastik doğrama sistemlerine oranla çok daha şık çok daha estetik çok daha güvenli bir sistem olan alüminyum doğrama sistemleri özellikle iş merkezleri mağazalar alışveriş merkezleri sanayi siteleri ofis atölye ve dükkanlarında inşaat aşamasında akla gelen ve ilk tercih edilen sistemlerdir.

Alüminyum malzemeler statik fırın boya usuluyle istenen her renkte her ral kodunda boyanabilme özelliği ile de ön plana çıkmakta imalatı montajı uygulaması yapılanher mekanda şık ve estetik bir görsellik sunmaktadır.

Alüminyum doğrama sistemlerinin aldox serisi ve c60 serisi modelleri en sık tercih edilen ürünlerdir.

Alüminyum doğramalarda geniş uygulama alanlarında genellikle c60 serisi doğrama ve 5 + 5 lamine cam, daha küçük dar uygulama alanlarında aldox serisi ve 4 + 4 laminecam birlikte imalata alınır ve montaj edilebilir.alüminyum doğrama sistemlerinde 4mm. 8mm 10 mm düz camlar temperli camlar da kullanılabilir, ancak lamine camlar kırılsa da patlamayan ve dağılmayan özelliğiyle alüminyum doğrama sistemlerinde ilk tercih edilecek cam seçeneği olmalıdır.

Dükkan mağaza işyeri girişlerinde alüminyum doğramalar manuel kapılı veya yapılacak iş için ayrılan bütçeye göre tek kanatlı veya çift kanatlı fotoselli kapı uygulaması ile imalatı yapılıpmontaj edilebilir.

Alüminyum doğrama sistemleri istenir ise ısı yalıtımlı olarakta tercih edilebilir bununla birlikte çeşitli ebatlarda ısıcam ile birlikte imalatı ve montajı yapılabilir.Böylece hem güneş hem rüzgar korumalı yaz kış ferah mekanlar elde edilebilir.

Tüm alüminyum kapı pencere doğrama ihtiyaçlarınızda ücretsiz keşif ve alternatifli çözüm önerilerimizi öğrenmek uygun fiyat ve ödeme koşullarımızdan yararlanmak için lütfen bizi arayınız. Bahadır Otomatik Kapı Sistemleri ve Otomasyon.

GSM:0 532 596 64 05

WHATSAPP:0 544 259 15 16

SABİT TEL:0212 486 24 54