Bariyer Sistemleri

Bariyer sistemleri

Özellikle ve sıklıkla güvenlik kontrollü fabrika, kamu binaları,katlı otopark girişleri,alışveriş merkezlerinin özel bölümleri,çok araçlı yoğun kullanımlı giriş çıkışlı konutlar,siteler,otoban gişeleri,plaza giriş ve çıkışlarında, sık ve yoğun kullanım amaçlıtercih edilen sistemlerdir.

Bariyer sistemleri uzaktan kumandalı, güvenlik kulübesinden buton kontrollü hareket ettirildiği gibi;
kullanım sıklığına ve tercihinize bağlı olarak hgs, ogs, plaka tanıma sistemlerine de uyarlanabilme özelliğine sahiptirler.

Yana kayar bahçe kapılarına oranla daha seri çalışıyor araç geçişi için alanı daha kısa sürede etkin hale getiriyor olmalarından dolayı da tercih edilen sistemler olarakön plana çıkarlar.

Bariyer sistemi kurulumunda uygulanan emniyet fotoseli sayesinde araç üstüne kol inmesi riski ortadan kaldrılır. Sistem çalışır vaziyete geçtiğinde ışıklı yanar döner ikaz flaşörü harekete geçer sistemin çalıştığını ikaz eder. Bariyer sistemlerinde kol boyu 2,5 metre 3 metre 4-5-6 metreye kadar standarttır. Trafik bariyeri sistemlerimiz uzakdoğu (remco), japon (masspro), ve avrupa (nice, genius) marka ve bu markaların çeşitli ihtiyaçlara, kullanım sıklığına uygun modelleriyle tercih edebileceğiniz çeşitliliktedir.

Trafik bariyeri ihtiyaçlarınızda diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi 15 senelik deneyim ve uzman kadromuzla ücretsiz keşif hizmetimizle çözüm ortağınız 
olarak yanınızdayız
. Saygılarımızla. Bahadır otomatik kapı sistemleri ve otomasyon

 

GSM:0 532 596 64 05

WHATSAPP:0 544 259 15 16

SABİT TEL:0212 486 24 54