Bahçe Kapısı Ve Motorları

BAHÇE KAPISI VE MOTORLARI

Özellikle fabrika,sanayi siteleri,büyük ve geniş kullanımlı konut alanı sitelerde,villa, yazlık,otopark giriş ve çıkışlarında hem estetik görünüm hem de güvenlik açısından ilk tercih olan bahçe kapısı ve motorları uzaktan kumanda ile hareket imkanının yanında güvenlik kulübesi mobo kabin olan yerlerdebuton kontrollü olarak bunlara ilaveten isteğe bağlı olarak hgs ogs ve plaka okuma otomasyon sistemlerine bağlanabilme özelliklerine sahiptir. Ayrıca istenir ise araç giriş ve çıkışlarında metale duyarlı loop dedektör uygulaması ile otomatik açılma özelliği de ilave edilebilir.

Sistemde kullanılan tüm motorlarda otomatik kapanma özelliği bulunan kart otomasyonumuz mevcuttur. Açık unutulup çıkış yapılan kapı emniyet fotoseli önünde herhangi bir cisim algılanmıyor kapanmaya engel bir durum tespit edilmiyor ise ayarı tarafımızca yapılan süre içerisinde otomatik kapanmaya geçer.

Her uygulanan yana kayar bahçe kapısı ve 90 derece kanatlı bahçe kapısı motorunun emniyet fotoseli ışıklı yanar dönerli ikaz flaşörü mevcuttur. Yana kayar bahçe kapısı sistemlerinde kremayer dişliler mutlak suretle çelik dişli olarak monte edilir. Yana kayar bahçe kapıları düz kayar, oval hareket edebilir,ve kullanım alanı uygun ise teleskopik olarakta imal edilip montajı yapılabilir. Alt ray sisteminde transmisyon mili ve \'\'ı\'\'demiri kullanılarak kapı tekerleğinin en rahat şekilde hareket etmesi kapının en seri şekilde manuel olarakta kolaylıkla çalışması sağlanır.

Düz profil demirden veya ferforje demirden tercihe göre çeşitli desen ve modellerde istenen renkte imalatı yapılabilir. Yana kayar bahçe kapıları 90 derece kanatlı bahçe kapıları yine tercihe göre uzakdoğu (remco marka) japon (masspro) veya avrupa (nice, genius) yana kayar bahçe kapısı motor setleriyle hareket ettirilirler.

Değişik tip ve modellerde 400 600 800 1000 1200 1500 2000 3000 kg kapasiteli yana kayar bahçe kapısı motorlarımız mevcuttur. Yana kayar ve 90 derece kanatlı açılır bahçe kapısı veya bu kapılara özel motor ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmak 15 senelik bilgi ve deneyimimizle mekanlarınıza şıklık ve hız katmak her zaman olduğu gibi bugün de en büyük amacımız bizlere aşağıdaki numaralardan whatsapp hatttımızdan dilediğiniz an
ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla. Bahadır otomatik kapı sistemleri ve otomasyon.

 

GSM:0 532 596 64 05

WHATSAPP:0 544 259 15 16

SABİT TEL:0212 486 24 54