Demir Doğrama


Tüm fabrika villa site bahçe kapıları ister yana kayar tip ister 90 derece kanatlı bahçe kapıları set üstü korkuluk tercihinize göre dikenli veya jiletli telli. Dilerseniz bahçe katı veya hırsızlık riskli pencerelerin kapatılmasında demir parmalklıklı korkulukdilerseniz bina girişlerinize şık ferforje desenli demir doğrama kapılar ile her zaman hizmetinizdeyiz.

Farklı et kalınlıklarında düz profil demirden veya şık desenli ferforje demirden üretilecek her tür demir doğrama ihtiyacınız titizlikle ve özenle çalışan ekibimizce sizlere sunulmaktadır.

Demir doğrama işlerinde boya öncesi antipas uygulaması muhakkak yapılmakta ve antipas üzerine tercih edeceğiniz renkte boya uygulanmaktadır. Demir doğrama imalatımız olan yana kayar bahçe kapıları 90 derece kanatlı kapılara tercihinize göre uzakdoğu -remco- avrupa -nice- -genius- japon -masspro- marka motor ürünlerimiz ile hareket verilmekte ve otomasyon sistemlerimizle desteklenmektedir.

Demir doğrama ürünlerimize kendi imalatımız olan ürünlerin oluşturduğu resim galerimizden seçim yapabilir dilerseniz kendi seçiminiz olan model ve desenlerden oluşan başka tip ürünlerin imalat ve montajını da firmamnızdan talep edebilirsiniz. Diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi demir doğrama işleriniz için de ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanmanız mümkündür. Bizlere aşağıda numaralarımızdan whatsapp hattımızdan internet sitemizden facebook sayfamızdan dilediğiniz an ulaşabilir,keşif fiyat teknik destek taleplerinizi iletebilirsiniz.

Demir doğrama ihtiyaçlarınızda da çözüm ortağınız olabilmek en büyük dileğimizdir. Saygılarımızla. Bahadır otomatik kapı sistemleri ve otomasyon.

 

GSM:0 532 596 64 05

WHATSAPP:0 544 259 15 16

SABİT TEL:0212 486 24 54