Cam Balkon Giyotin Cam Sürme Cam

Cam balkon giyotin cam sürme serisi cam


Son yıllarda pvc doğramaların alüminyum doğramaların yerini alan özellikle balkon teras verandalarda açık alanları yaz kış tam kapasiteyle ve tam açılarak kullanma ihtiyacıyla doğan ve günümüze kadar gelişerek gelen cam balkon sistemleri artık bir lüx değil ihtiyaç haline gelmiştir.

Katlanarak açılan cam balkon sistemleri genelde konutlarda balkon kapatma amaçlı kullanılırken veranda teras ve bahçeli konutlardacafeteryalarda restaurantlarda katlanarak açılan cam balkon sistemlerinin yanında sürme serisi cam balkon sistemleri ve özellikle cafe restaurant alanlarında giyotin cam sistemleri tercih ediliyor.

Cam balkon sistemlerinde camlar şeffaf lamine ve temperli olarak imalat ve montaja alınıyor isteğe bağlı olarak renkli camlar da kullanılabiliyor. Yeşil siyah mavi füme renkler ilk tercihler oluyor. Sürme serisi cam balkon sistemlerinde özel çekim alüminyum kanallar üzerinde hareket sağlanıyor. Sistem alanın sağ ve sol köşelerinde toplanıp orta alanın tümüyle ferah bir kullanım alanına dönüşmesini sağlıyor. Özellikle cafe ve restaurantlarda üstü otomatik pergole sistemi ile kapatılan alanların yan ve ön bölümlerine uygulanması tercih edilen giyotin cam sistemlerinde ise zincir veya kayış sistemi ile en altta sabit kalan bölümün üstünde kalan kanatlar yükseklik mesafesinin uygunluğuna göre
tek kanat veya çift kanat olarak yukarı aşağı otomatik olarak uzaktan kumanda veya buton vasıtası ile kontrol edilebiliyor.

Sistemde kaliteli tüp motorlar kullanılıyor. Daha ferah balkonlar bahçeler teraslar için restaurant ve cafelerinizde daha fazla müşteri memnuniyeti için ürünlerimizi inceleyiniz. Ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanınız diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi cam balkon giyotin cam ve sürme serisi cam ihtiyaçlarınızda da çözümortağınız olarak yanınızda olmak en büyük amacımız bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla. Bahadır otomatik kapı sistemleri ve otomasyon.

 

GSM:0 532 596 64 05

WHATSAPP:0 544 259 15 16

SABİT TEL:0212 486 24 54